Project life idea

Bardzo długo broniłam się przed tym aby mieć swój album Project life. Byłam wręcz pewna że nie będę tego robiła. Oglądałam tylko różne inspiracje na blogach i bardzo podobały mi się pomysły i akcesoria do niego. Byłam już wtedy w trakcie wywoływania zdjęć z różnych miejsc i szukałam albumu na nie. Zdjęcia te niestety nie nadają się do project life bo są w formacie 13×18, ale już niedługo po tym pomyślałam o zrobieniu sobie odbitek z Instagrama.

Pierwszym moim zakupem były koszulki z kwadratowymi kieszonkami. Jako że wybrałam największy album, mieściły one po obu stronach po 9 zdjęć, czyli razem 18. Kupiłam też więcej koszulek w innych układach. Początkowo miałam plan zrobić sobie pamiątkę ze studiów i wywołać zdjęcia z każdego roku, porobić opisy itd. Mam z tego okresu zawrotną ilość zdjęć i bardzo je lubię. Zaczęłam się jednak zastanawiać czy nie skleić z tego fotoksiążki, a mój album zostawić na wakacje i wyjazdy? Teraz jestem w trakcje wybierania zdjęć właśnie z wakacji, z zeszłego roku i z tego.

Jako że lubię jasne kolory a najlepiej białe kupiłam zestaw kart właśnie w takich jasnych odcieniach. Ten zestaw to Project Life Core kit Project 52 Fresh Edition. Moje zdjęcia w większości są zielone… więc dość w porządku to wygląda. Wszystkie akcesoria do project life kupiłam w sklepie Scrapki.pl na przedsprzedażach, i bardzo polecam!

Myślę że to odpowiednie hobby na jesienne wieczory!

Karty do Project life
Karty do Project life

 

Karty do Project life
Karty do Project life

 

 

Project life
Project life

 

Karty do Project life
Karty do Project life

 

Karty do Project life
Karty do Project life

 

 

Mój album <3
Mój album <3

A wy dacie się skusić na takie kolekcjonowanie wspomnień? Może macie inne systemy i pomysły na to jak przechowywać zdjęcia? Mi oglądanie ich sprawia bardzo dużą przyjemność, a nawet często poprawia humor w gorszych momentach.

Czekam na komentarze od Was <3

 

Posted in Art