Share Week 2017

Blogi czytam od kiedy mam internet, czyli od dziesięciu lat. Dużo się przez ten czas zmieniło, teraz wygląda to zupełnie inaczej niż kiedyś. Mam w moim bullet journal listę ulubionych miejsc, do których regularnie zaglądam. Jest ich blisko 30. Zapisuję tam też nowo znalezione, ale obiecujące strony, o interesującej tematyce, lub dobrym lifestyle. W tym roku po raz pierwszy postanowiłam wziąć udział w Share Week 2017, organizowanym przez Andrzeja Tucholskiego, ponieważ to pierwsza edycja, podczas której mam swoją własną domenę. Długo zastanawiałam się nad moimi trzema głównymi typami, można powiedzieć że do ostatniej chwili, ale myślę że udało mi się wybrać:

worqshop

Worqshop –  Kreatywny blog Kasi, który obserwuję od dawna, jest zdecydowanie moim ulubionym. Pierwsze takie miejsce wśród polskich stron, które tak regularnie przeglądam. Jest piękne, inspirująco i przede wszystkim pozytywnie, choć normalnie, i bez przesady. Mogę śmiało powiedzieć że czekam z niecierpliwością na każdy następny wpis.

klaudiaka

Klaudiaka – Blog Klaudii lubię za styl, przemyślenia, przepisy i normalność, oraz za Norwegię <3.  Wszystko jest tam też bardzo ładne. Polecam każdemu, aby tam zajrzał!

zebza

Zebza – to ciekawe spojrzenie na grafikę. Dowiaduję się stamtąd wielu nowych, przydatnych rzeczy, także o sztuce. Najbardziej lubię tam wpisy związane z freelance, ponieważ sama chciałabym kiedyś tam pracować.


Właśnie zauważyłam, że wszystkie trzy blogi mają piękne białe tła. Lubię taki minimalizm i nie przeładowaną przestrzeń, ale jednak z dostępem do różnych opcji.

Chętnie oglądam takie zestawienia u innych, ponieważ zawsze można znaleźć coś ciekawego i często pouczającego dla siebie!

  • Nie wiem jak, nie wiem dlaczego… dopiero zorientowałam się o tym, że mój blog wylądował w Twoim zestawieniu! Z całego serduszka dziękuję, choć z tak ogromnym opóźnieniem. Nie jestem specem od sprawdzania danych i statystyk na moim blogu, więc to taki główny powód. 😉 Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję, że wciąż nie jestem Ci obca. 🙂