Wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Dodaj komentarz

Agroturystyka w Hucisku oferuje przytulne i komfortowe miejsca noclegowe w samym sercu jury krakowsko-częstochowskiej. W ofercie gospodarstw agroturystycznych jak Wikarek M. Gospodarstwo agroturystyczne znajdują się zarówno pokoje z łazienką, jak i bez. Ceny noclegów to koszt od 40 złotych za dobę, szczegółowy cennik można znaleźć na stronie: www.agroturystykajura.pl. Co więcej dla najmłodszych przewidziane są liczne atrakcje oraz atrakcyjne zniżki cenowe. Miłośnicy zwierząt także nie będą zawiedzenie, gdyż i dla ich pupili agroturystyka posiada specjalną ofertę.

Hucisko dobre na każdą okazję

Agroturystyka w jurze krakowsko-częstochowskiej to wspaniały pomysł na spędzenie urlopu z całą rodziną i odpoczynek od zgiełku codziennych problemów. Wspaniałą propozycją są okoliczne wędrówki szlakami Orlich Gniazd, zwiedzanie ruin zamków w Ogrodzieńcu czy Mirowie, skałki wspinaczkowe, jaskinia Głęboka czy rezerwat przyrody góry Zborów. W okolicach znajduje się także rewelacyjny park wodny oraz stok narciarski, z którego korzystać można zimową porą. Oprócz standardowej agroturystyki Hucisko oferuje także organizację wszelkich imprez okolicznościowych, jak wesele, komunia, chrzciny i wiele innych. Dodatkowo goście ośrodków wypoczynkowych mają do dyspozycji min. przestronną wiatę grillową czy klimatyczny kominek

Smakołyki dla duszy i ciała

Piękna panorama w jurze krakowsko-częstochowskiej to nie jedyne, co gospodarstwa agroturystyczne w Hucisku mają do zaoferowania. W ofercie znajduja się także smaczne, domowe posiłki obejmujące całodzienne wyżywienie, tj. śniadanie - obiad - kolacja. Turyści mogą złozyć zamówienia na wyżywienie pełne jak i częściowe.  A nadto możliwe jest zamówienie pysznej, włoskiej pizzy wypiekanej w piecu opalanym drewnem. Przy organizacji imprez okolicznościowych menu kulinarne jest bardzo smaczne i zróżnicowane. 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone.