Powiększanie piersi przy pomocy implantów

Dodaj komentarz

Decyzja o powiększeniu biustu musi być poprzedzona dobrym przemyśleniem sytuacji i zdobyciem odpowiedniej wiedzy, która umożliwiła jasne zrozumienie, na czym cały zabieg polega. Oczywiście same informacje z książek i artykułów nie wystarczą, ale pocieszającym jest fakt, że standardowa procedura powiększania piersi rozpoczyna się od wizyt informacyjnych z lekarzem. Jest ich kilka i na każdej z nich lekarz odpowie na wszystkie pytania, jakie nurtują kobietę w zakresie powiększenia piersi.

 

Długoletni efekt implantów

Powiększenie piersi za pomocą implantów jest zabiegiem inwazyjnym, ale efekty pozostają na wiele lat. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiednich implantów, które wypełnią swoją rolę prawidłowo zapewniając kobiecie maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Inwazyjna metoda powiększania piersi oznacza poddanie się zabiegowi, podczas którego w ciało kobiety zostanie wprowadzony implant w wybrany przez nią lub przez lekarza sposób - pod gruczoł lub pod mięsień. Drugi ze sposobów na powiększanie piersi daje możliwość zachowania kształtu piersi na dłużej, wiąże się jednak z dłuższym czasem rekonwalescencji i z większym bólem ze względu na większą oporność mięśni w stosunku do zmian ich usytuowania w ciele. Więcej informacji na temat przebiegu profesjonalnych zabiegów powiększania piersi znajdują się min. na stronie Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna.

Odpowiedni dobór rodzaju implantów

Rodzaje implantów dostępnych na rynku dają kobiecie wiele możliwości. Od nich zależy kształt piersi, naturalność wyglądu, ich miękkość i bezpieczeństwo kobiety. Implanty można podzielić ze względu na kształt i wielkość - tutaj wybór musi być skonsultowany ze lekarzem ze względu na fakt, że kobieta nie jest do końca w stanie ocenić, jakie implanty będą dla niej odpowiednie - szczególnie w sytuacji, gdy górę biorą emocję. Nie zawsze ogromna miseczka E będzie dobrym pomysłem podczas gdy naturalna wielkość biustu nie przekracza A. To samo tyczy się kształtu - nie każdej kobiecie będzie dobrze w zupełnie okrągłych piersiach, dlatego przeprowadzenie symulacji u lekarza powinno rzucić na ten wybór dużo światła.

Nie żałuj pieniędzy na wypełnienie implantu

Po wybraniu wielkości i kształtu należy zdecydować się na wypełnienie implantu. Może to być najbardziej popularny żel silikonowy, który nawet po pęknięciu powłoki nie rozpłynie się po wnętrzu ciała kobiety, może to być sól fizjologiczna, ale może to też być połączenie soli z żelem. Wszystko zależy od potrzeb i wyobrażeń kobiety, a także od tego, jakim budżetem dysponuje. Oczywiście na takim zabiegu nie warto oszczędzać, niestety jednak realia są jakie są i nie zawsze będzie nas stać na produkty z najwyższej półki. Wiele kobiet zastanawia się nad efektami zabiegu powiększania piersi. Odpowiedź jest prosta - od razu. Wszczepienie implantów oznacza szybki efekt, jednak trzeba liczyć się z tym, że organizm przeżyje swoisty szok i trzeba będzie dać mu czas na zmierzenie się z nową sytuacją.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone.