Sprawdzony internetowy sklep medyczny

Dodaj komentarz

Współcześnie coraz więcej osób korzysta ze sklepów internetowych. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie w przypadku braku czasu lub problemów z poruszaniem się. Nie zawsze jednak istnieje możliwość znalezienia i zakupienia danego produktu w najbliższym otoczeniu, dlatego coraz więcej klientów szuka tego typu produktów w Internecie. 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Sklep Patronus

Internetowy sklep medyczny Patronus proponuje profesjonalne rozwiązania w kategorii sprzętu medycznego. Prezentowany w sklepie sprzęt, ułatwia codzienność osób wymagających wsparcia w funkcjonowaniu. Oferowane przez Patronus produkty to specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Asortyment sklepu jest nieustannie aktualizowany tak, by sprostać najnowocześniejszym rozwiązaniom z dziedziny rehabilitacji. Realizacja wniosków NFZ oraz sprzęt oferowany w przystępnych cenach, czyni sklep dostępnym dla szerokiego grona klientów.

W ofercie sklepu online można znaleźć:

Wypożyczalnia sprzętu Patronus

Nie każdy ma możliwość zakupu sprzętu medycznego, dlatego Patronus wychodzi umożliwia wypożyczenia go na terenie całej Polski. Wynajmując sprzęt od Patronus, klient otrzymuje nie tylko sam sprzęt, ale również dowóz, montaż i szkolenie w domu pacjenta z zakresu obsługi danego sprzętu. Szczególnie ważne jest całodobowe wsparcie infolinii, które pozwoli na bezstresowe użytkowanie sprzętu i szybkie rozwiązanie w razie ewentualnych problemów. Dodatkowo, Patronus posiada swój rodzimy serwis sprzętu medycznego, który dostępny jest dla klientów przez całą dobę. Szybka i niezawodna realizacja zleceń oraz przystępność cen sprawiły, że Patronus jest jednym z najczęściej wybieranych sklepów medycznych. Każdy klient może liczyć na wsparcie z zakresu prawidłowego korzystania z wypożyczonego sprzętu.

Stacjonarny sklep medyczny Patronus

Dla tradycjonalistów, Patronus oferuje sklepy oraz wypożyczalnie stacjonarne. Od poniedziałku do piątku z pomocy i doradztwa sklepów medycznych można skorzystać osobiście w trzech punktach (Bystra, Buczkowice, Lipowa). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Patronus.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone.